saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

İnce Telli Saçlar için Saç Bakımı ve Stil Rehberi

SAÇ BAKIMI2-1-2014
Ana Sayfa » SAÇ BAKIMI » İnce Telli Saçlar için Saç Bakımı ve Stil Rehberi
İnce Telli Saçlar için Saç Bakımı ve Stil Rehberi

ince telli saçlar nasıl kalınlaşır ve dolgun hacimli bir görünüm kazanır, ince telli saç kesimi ve bakımı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


Saçlarımızın türünü daha çok genetik faktörler belirlemektedir. Şayet sizler saç telinizde genetik olaraktan zayıf ise yapabileceğiniz fazlaca 1 tesir olmayacaktır. Lakin yinede derhal vazgeçmeyin. Bu biçim narin telli saçlar içerisinde yapabileceğiniz tesirli şekillendirme yöntemler vardır.

narin telli saçlar için 1 moda meydana getirmek sahiden zordur. Bu incelikteki saç telleri hemen kırılabilir. pürüzsüz, narin ve yassı saç erkekler üstünde de çokca albenili durmuyor. Pekâlâ bu şanssız durumdan ne şakilde kurtulabiliriz.

sizlerde benzer şeyden muzdaripseniz en evvel yapabileceğiniz şey tertipli ve tesirli 1 saç tamiri yöntemler uygulamaktır. Ayrıca beyefendilerin Ayrıca Hanımların uygulayabileceği bakımlar var. İlkönce şampuanınızı tabii eserler içinden yeğlemelisiniz. Kimyasallar saçları Ayrıca zarar sağlar Ayrıca zayıflamasını karşılar. Organik şampuan ve saç kremi kırılması ve saç dökülmesi azaltacaktır. Saçlarınızı güçlendirecek içerikler organik eserlerde de bulunur.

uzman kuaför salonlarında daha fazla yaptırabileceğiniz saç derisi masajı ve sıcacık yağ terapisi ile zayıf telli saçlarınıza fazla hoş bakım yaptırabilirsiniz. Bu sıcacık yağ terapisi Ayrıca gençleştirici Ayrıca sıhhat verici spesiyaliteleri ile saçınıza hareketlilik ilave edecektir. Saçlarınızın uçlarındaki kırıkları tertipli olaraktan kestirmenizde saç sağlığını cihetinden mühimdir.

zayıf Telli Hanımlar için Saç biçimleri :
Kızlar için en hoş tercih kısa bob saç numuneleri olacaktır. Nedenide bu bob kesimlerindeki katmanlar narin telli saçlara daha fazla hacim ilave edecek ve daha şişkin durmasını sahip olduracaktır.

narin Telli Erkekler için Saç modaları :
Erkekler için en uygun numune ise David Beckham'' in tutulan meydana getirdiği Fauxhawk saç modelidir. Bu saç kesimlerinde tanınacak dolgu ile daha kalın 1 görünüş ekleyecektir.

Şayet derli toplu yapabileceğiniz saç tamiri ve teorileri ile kısa sürede narin telli saçlar için çare üretebilirsiniz.

Etiketler:ince telli saclar, sac telinizde, narin telli saclar, sac dokulmesi ,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1941
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.38.214)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat