saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Kıvırcık Saçlarınız Artık Dert Değil..

SAÇ BAKIMI05.09.2013
Ana Sayfa » SAÇ BAKIMI » Kıvırcık Saçlarınız Artık Dert Değil..
Kıvırcık Saçlarınız Artık Dert Değil..

Esnek, canlı ve dolgun buklelere sahip olmak zor değil. İmrenilecek bukleler için tavsiye ve ipuçlarına göz atın. Buklelerin havalı ve esnek olabilmesi için saçın... - Sağlıklı olması


elastik, dinamik ve tombul buklelere hakim olmak güç değil. İmrenilecek bukleler için tavsiye ve işaretlerine bakın.
Buklelerin zarif ve elastik olabilmesi için saçın...
- sıhhatli olması; demek ki yeteri kadar beslenmiş bulunması lazımdır. zira sebum büyük saçı en taraf noktasına dek besleyemez. Bu sebeple tüm yıkamadan sonra saç tipine uygun 1 bakım ürünüyle saçınıza bakım uygulanması lazımdır. Saça dipten uca dek edilecek bu bakım aracılığıyla kırıklar da önlenebilecektir.
- gerçek kesimli bulunması icap eder. Saç ne denli kısaysa öyle fazla kıvrılacaktır. Bu sebeple bukleler için isteğiniz yönünde 1 bölüm yaptırmanız da icap eder.
Kıvırcık saçların beslenmesi ve yıpratıcı dış etkenlerden korunması icap eder. Saçlar kurumuşsa enerjisini yitirir ve istenmeyen tarzda, düzensiz kıvırcıklar durumuna dönüşür. bütün lüzum için olağanüstü eserler çare sağlamaktadır: - Nemli çevrelerde saçınız istenmeyen tarzda kıvrılıyor mu? Gündüz kremleri gibi içeriye doğru ele alan 1 serum faydalanın. Bukleleri ağırlaştıran yağlı eserlerden korunun.

- Kıvırcıklarınız düzensiz mi? Ayaklanan buklelerinizi “styling” demek ki şekillendirme ürünleriyle aşağı edebilirsiniz.

- Kıvırcıklarınız hafifliklerini mi yitirmiş? Onlara hafifliklerini gene kazandıracak 1 sıkıntılı sunmak için nemlendirici 1 eser faydalanın Lakin fazla ağır sabitleyicilerden imtina edin.

- Kıvırcıklarınız zarif değil mi? Defrize edici 1 jel yardımcılığıyla saçınızdaki kırıkları en ince ayrıntısına kadar düzeltin bigosu mevcut olmayan fönleri herhangi bir zaman takınmayın. Bu çeşit fönler kıvırcıkların bütün esnekliğini yok eder.

Saçınızı duşta ıslatın, 1 havluyla kurulamayı gerçekleştirin, yumuşak 1 masajla saç şekillendirme eserini çabucak yapın. Saçınız fazla kıvırcıksa onları fırçalamayın ve Asla bigosuz 1 fön takmayın. Saçınıza hareketlilik ve ışıldama edindirmek için 1 serum da sarfedebilirsiniz. Kıvırcık saçlar kuru oldukları için Ekseriyetle cansız ve sönük görünür. Bu sebeple gerçek hareket şampuan uygulamasından sonra edilecek 1 bakımdır. Sirkeli suyla durulama ederek saça canlılığı tekrardan kazandırılabilir. adı geçenlerin haricinde şekillendirme eserleri de kırıkları düzelterek saça hareketlilik sunar.

Kıvırcıkların sağlığını ve saçın Hoş parlaklığını himaye etmek için permalı saçlara daha özenli 1 bakım yerine getirmek lazımdır. Bu pozisyonda da saçın umimi sıhhati için kuruluğa karşı savaşı sürdürmek ve zayıf düşen saçı kuvvetlendirmek lazımdır. Bunun için telkin edilen şey haftada 1, kuru saça maske tatbik etmek ve 1 saat maskeli durduktan sonra saçı adamakıllı durulamaktır.

Etiketler:esnek sac, dolgun sac, kivircik sac, dogal sac, sac bakimi,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1283
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.38.214)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat