saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Kıvırcık Saç Bakımı

SAÇ BAKIMI05.09.2013
Ana Sayfa » SAÇ BAKIMI » Kıvırcık Saç Bakımı
Kıvırcık Saç Bakımı

Saçları kıvırcık olanlar için saç bakımı daha zor olabiliyor. Kıvırcık saça bakım nasıl olur kesimi nasıl yapılmalı ve yöntemleri ve önerileri nelerdir.


tüm saç, tipine göre farklı bakım ve şekillendirme lüzumluluğu işitir. Kıvırcık saçlar ile yassı saçların, gür saçlar ile zayıf saçların lüzumluluğu olan bakım benzer değildir.

Kıvırcık ve Gür Saçlara husisi Bakım!

her türlü saç, tipine göre farklı bakım ve şekillendirme gereksinimi işitir. Kıvırcık saçlar ile yassı saçların, gür saçlar ile zayıf saçların gereksinimi olan bakım benzer değildir.
Kıvırcık ve Gür Saçlara has Bakım!

Gür Saçlar:

Saçınız kuru ve yıpranmış olmasa dahi, bu tür saçlara husisi eserler faydalanmak, daha fazla esenlikli ve Işıldayan görünmesine neden olacaktır. Bu moda eserler, saç tellerinin Üstüne müdafaa 1 tabakayla kapladıkları için düzgün ve basitçe taranmalarını karşılar.
her türlü yıkamadan sonra kesin olarak saç kremi faydalanın. Saç kremleri saçların daha Işıldayan görünmesine muavin olur. Dahası temizleme sonrası daha basitçe tarayabilirsiniz.
zayıf saçlar için 1 tabu olan vaks, gür saçları biçimlendirmek için birebirdir. Vaks yada Kuvvetli 1 jöleyle, en dik başlı bukleler dahi biçim edinir. sırf saçlarınız uzunsa yalnızca kısımlarına sürün, yahut yağlı görünebilir.

 

Kıvırcık Saçlar:

natürel kıvırcık saçlar Umimiyetle mat 1 görünüşe sahip oldukları için has bakıma ihtiyaçları vardır. Sprey formundaki saç bakım eserleri bu saç cinsi için idealdir. zira bu eserler daha yumuşak olduklarından kıvırcık saçları ağırlaştırmazlar. fazla sık şampuanlamak kıvırcık saçları lüzumsuz mahale kurutur. Oysa bu saçların bol neme ihtiyaçları vardır.
Tüy yumağı gibi görünmemek için, çember fırça alanına seyrek dişli tarakları yeğlemelisiniz.Şekillendirmede bukleleri dize götürmek olası! Dalgalı ve kıvırcık saçlara has eserleri, dalgalı saçlarda çıkan karmaşıklığın önüne geçer. biçimlendirirken saçınızı nemli koyun ve bukleleri parmaklarınızla bükün.
Saçınızı arka tarafa doğru, el yordamıyla düzensiz ve bir iki tutam dışarda duracak biçimde kıvırıp, çok büyük firketelerle tutturarak, zatınıza zarif 1 dağınık topuz yapabilirsiniz. Dahası kuaförden çıkmış gibi görünür.

 

 

Etiketler:kivircik sac, kivircik sak bakimi, kivircik saclar,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7841
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.38.214)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat