saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

2014 Erkek Kıvırcık ve Dalgalı Saç Modelleri

SAÇ STİL29-12-2013
Ana Sayfa » SAÇ STİL » 2014 Erkek Kıvırcık ve Dalgalı Saç Modelleri
2014 Erkek Kıvırcık ve Dalgalı Saç Modelleri

Erkekler için en çok kullanılan kıvırcık ve dalgalı saç kesimleri ve yüz tipinize göre kıvırcık saç modeli için tavsiyelere ulaşabilirsiniz....


bundan böyle yalnızca kızların saçları bukleli ve dalgalı olmayacak. Beylerde kendi natürel saç şıklığını ve görünümlerini keşfediyor. ara sıra yassı saçlı erkekler dahi kuaförde saçlarını dalgalı kıvırcık imal etmek için teknikler deneyebiliyorlar. bundan böyle günümüzde Hanımlar dek erkekler saç stiline ehemmiyet temin ettiği gibi saç tamiri içerisinde fazla tadbirli davranmaya koyuldular. Dalgalı kıvırcık saçlar ile yeni 1 tarz ve stil sizleri beklemekte. sizler için en hoş ve farklı kıvırcık saç numunesini seçmeden evvel önerilerimize göz atmanızı öneririz.

surat şeklinize göre kıvırcık saç kesimi tercihi :
yüksek ve oval cinsi yüzlü erkekler için en güzel opsiyon yedi.kesimde içerdiği gibi çember 1 bölüm ile fazla hoş 1 biçim yapabilirsiniz.

dört köşe çehre cinsi olan erkekler 4.kısım örneğinde var olduğu gibi katlı olan saç kesimler ile natürel bukleleri faydalanabilirler.
sarışın kız ve dört köşe yüzlü Beylerde iki.kesimde anlaşıldığı gibi yan tarafları kısa ve üstleri daha büyük biçimleri yararlanabilirler.
çember ve kalp biçiminde sima tipine sahip erkekler ise dokuz numaralı kesimi istifade edebilirler.

Etiketler:esnek sac, dolgun sac, kivircik sac, dogal sac, sac bakimi,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7651
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.38.214)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat