saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Aldatmak, aslında insanın kendisini aldatması değil midir?

CİNSEL SAĞLIK11 Nisan 2013 Per?embe
Ana Sayfa » CİNSEL SAĞLIK » Aldatmak, aslında insanın kendisini aldatması değil midir?
Aldatmak, aslında insanın kendisini aldatması değil midir?

Kesinlikle evet. Bir defa insanın kendisine olan saygısının, güveninin, dürüstlüğünün sarsılmasıdır. Kişinin güçsüzlüğünün, kolaycılılığının, kararsızlığının ve bir tür bencilliğinin kanıtıdır. Bunları çağrıştıran bir davranış biçimidir.


Ömrü boyunca eşini, partnerini aldatmayan insanlar da var tabii ki. Ama sayıları çok az. Keşke bu konuda daha umutlu olsaydım... Ama hiç tahmin etmediğimiz çevrelerde bile aldatmayı görmemiz yüzünden, umutlu olamıyorum. Kadın olsun, erkek olsun ne yapmalıyız? İlişkiye başlarken, sevgiyle, güvenle yola çıkmak ve birbirine şu sözü vermek gerekiyor: "Aldatmaya istekli olduğum zaman açıkça, dürüstçe sana anlatacağım. Ve yollarımızı ayıracağız. Birbirimize kin, öfke, düşmanlık duymadan ayrılacağız. Belki de bir arkadaş, dost kalabilmek şansımızı zorlayacağız." Bir de herkesin aldatılmaya karşı elinde mutlaka bir A planının olması lazım. Yani, aldatılırsa, ne yapacağını, ne tür davranışlar içine gireceğini önceden bilmeli. Kafasında çok net bir şekilde belirlemeli. İlişkisini bunu bilerek, içtenlikle sürdürmeli.

Etiketler:cinsel saglik, cinsel hastalik, cinsel hastalik belirtileri, cinsel hastalik nedir, vajina, genital bolge, cinsel iliski, ,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6895
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.194.190)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat