saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Mutlu bir cinsel yaşam için ev ödevi

CİNSEL SAĞLIK20 Nisan 2013 Cumartesi
Ana Sayfa » CİNSEL SAĞLIK » Mutlu bir cinsel yaşam için ev ödevi
Mutlu bir cinsel yaşam için ev ödevi

İnsan hayatında yemek yemek, su içmek gibi doğal bir ihtiyaç olan cinsel yaşam, eşlerin birbirlerine tutum ve davranışları yada bir takım dış etkenlere bağlı olarak kabusa dönüşebilir. Mutlu ve düzenli bir cinsel yaşam için yapılması gerekenler…


 

Belki de cinsel hayatında mutluluğu bulamayanlardan biri de sizsiniz. Cinsel mutsuzluk konusunda, yatak odanızda yaşadığınız ve kimselere bahsedemediğiniz sorunlarınızı terapistler sayesinde çözüme kavuşturmak artık çok kolay. Yapmanız gereken tek şey terapilere katılmak ve terapistlerin verdiği ödevleri yerine getirmektir.

 

Kiminin sorunu cinsel soğukluk, kimin ise vajinismus yada diğer orgazm sorunları. Eğer yatak odanızda cinselliği doyasıya yaşıyor ve sorunlarınız yok ise inanın en mutlu insanlar arasında sayılırsınız. Ancak yapılan araştırmalar sonucu gösteriyor ki, ülkemizde kadınların yaklaşık olarak %38’i orgazm sorunu, erkeklerin %42’si erken boşalma sorunu yaşamaktadır. Ayrıca erkeklerin kabusu haline gelen ereksiyon sorunu yüksek oranlara ulaşmaktadır.

 

Bütün bu cinsel sorunlar karşısında en etkili çözüm, cinsel tedavi merkezleri. Gelişen teknoloji ile birlikte gün geçtikçe sayıları artan cinsel tedavi merkezleri, uzmanlar tarafından öncelikle sorunlar dinleniyor ve her türlü cinsel sorunlar ile baş etmenize yardımcı oluyor.  Cinsel yaşamınızdaki sorunlar, terapide izlenecek olan yolun belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Cinsel terapist, cinsel yaşamınız hakkında detaylı bilgi edinmek için, çocukluk yaşlardaki cinsel eğitiminiz, ilk cinsel deneyimiz, tacize uğradınız mı, önemli bir rahatsızlık geçirdiniz mi vb. gibi sorular sorarak bilgi edinip sorun tesbit ediliyor. Bu bilgiler alındıktan sonra, sorunlarınız ne zaman başladı, partnerden partnere farklılık gösteriyormu, her hangi bir ruhsal sorununuz varmı gibi sorular ile cinsel sorunlar ne bir şekilde ortaya konmaktadır.

 

Terapist ile yapılan görüşmeler sonucunda fiziksel bir hastalığınızın olup olmadığını öğrenmek için bir takım testler yapılıyor. Diyabet, kalp damar hastalıkları, vb. hastalıklar cinsel yaşamı olumsuz etkilediğinden, bu tür rahatsızlıklar var ise ilaç tedavisi sonucunda eski sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Bütün bu testler sonucunda terapist gerekli cinsel terapilere başlıyor ve size ev ödevi veriyor. Keyifle uygulayacağınız bu ev ödevleri sayesinde büyük oranda cinsel sorunları aşmanız ve mutlu bir cinsel yaşama kavuşmanız mümkündür. 

Etiketler:cinsel saglik, cinsel hastalik, cinsel hastalik belirtileri, cinsel hastalik nedir, vajina, genital bolge, cinsel iliski, ,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9635
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.194.190)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat