saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Vajinismus’tan Kurtulun

CİNSEL SAĞLIK02.08.2013
Ana Sayfa » CİNSEL SAĞLIK » Vajinismus’tan Kurtulun
Vajinismus’tan Kurtulun

Bilinç altında yatan cinsel birleşme korkularının açığa çıkarak kadının istem dışı kasılması, bacaklarını sıkıca kapatarak ilişkiye izin vermemesi olarak tanımlanan Vajinismus’tan tamamen kurtulmak sizin elinizde.


Peki nasıl olacak? Bu sorunun cevabı aslında çok basit. Sadece vajinismustan kurtulmayı istemelisiniz. Yani karar vermeniz yeterli.

İnsan hayatında yer alan tüm değişimler karar vermekle başlar. Düşünün küçük bir çocuk yürümek istiyor ama her defasında düşüyor. Ama çocuk her defasında düşmesine rağmen yürüme isteğinden vazgeçmiyor ve sonunda yürümeyi başarıyor. Yada çocukken bisiklet sürmeyi öğrenmek istediğimizde her seferinde düşsek de bisiklet sürme isteğimizden vazgeçmedik ve sonunda sürmeyi öğrendik.

Size imkansız gibi görünse de vajinismus, sizin gözünüzde büyüttüğünüz kadar büyük bir sorun değil. Vajinismusu yenmeye karar vererek kolayca yenebilirsiniz. Vajinismus hastalığından kurtulmanın ilk şartı karar vermek, sonrasında konusunda uzman kişilerden destek almaktır.

Etiketler:
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1946
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.194.190)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat