saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

SAÇ UZATMA12-1-2014
Ana Sayfa » SAÇ UZATMA » Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri
Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Bayanların güzelliklerini dışa vurmakta ki en etkili silahları kuşkusuz saçlarıdır. Ancak saçların güzel bir görünüm sağlaması için uzun ve dalgalı olması oldukça önemlidir.


Bayanların güzelliklerini dışa vurmakta ki en patetik silahları muhakkak saçlarıdır. sırf saçların hoş 1 görünüş sağlaması için büyük ve dalgalı bulunması bihayli mühimdir. Saçları kısa olan kızlar ise üzülmemeli. siz için süratle saç uzatma yöntemlerini altta sıralayacağız. Bu metotları uygulayarak çabucak sac uzatabilir ve bunu tamamıyla natürel olaraktan gerçekleştirebilirsiniz.

Saç uzatma metotları sunmadan evvel en fazla önemsenmesi icap eden husus saçların niçin uzamadığını araştırmaktadır. Bakımsız saçlar herhangi bir biçimde uzamamak ile beraber daha da çok şanssız 1 görünüş almasını karşılamaktadır. Saç uzatmak için en patetik tarz saçların kısalma öğeleri ile çekişme etmektir. muntazam ve saçlara yararlı olan besin öğeleri ile saçlarınızı doyurarak muzır bakım ürettiklerini kullanmamanız icap eder. Saç Uzamasına Etkenler Sac uzamasında stres ve yorgunluk önemli etkenlerdir. Günlük yaşantınızda sıkıntıdan ve stersten uzak durarak saçlarınızın daha hızlı bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz. Saç uzamasını engelleyen en önemli faktörler ise sigara ve alkoldür. İçerisinde bulundurmuş olduğu kimyasal maddeler saçları olumsuz yönde etkilemektedir. Saçlarınızın daha kısa sürede daha uzun bir hal almasını istiyorsanız yeterli derecede oksijen ve vitamin almasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte saç bakım ürünlerini genellikle protein oranı yüksek ürünlerden seçmeniz gerekmektedir. Saçlarınızın hızlı bir şekilde uzamasını ve daha gür, daha dalgalı olmasını istiyorsanız sürekli olarak fön çektirmekten ve perma yapmaktan kaçınarak, daha doğal bir güzelliğe bırakmanız gerekmektedir. Saç boyalarına bu aşamada dikkat etmeli ve kesinlikle saç açıcı kullanmamanız gerekmektedir.

Etiketler:sac uzatma, sac uzatmak, sac uzamasi, uzun saclar,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9364
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.194.190)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat