saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Seyrek Saçlarınızı Gür Gösterin

SAÇ STİL22-1-2014
Ana Sayfa » SAÇ STİL » Seyrek Saçlarınızı Gür Gösterin
Seyrek Saçlarınızı Gür Gösterin


Saçlarınızı gür ve dolgun göstermek için ipuçları...
 
 
Birçok kadının ortak sorunudur seyrek, ince telli ve sönük saçlar... Ancak size vereceğimiz önerilerdeki detayları kullanarak, daha dolgun ve havalı saçlara kavuşabilirsiniz. 
 
Saçınız, görünüşünüzde önemli rol oynar. Doğru kesim, tarama şekli ve doğru şampuan kullanımı saçınızı çok daha dolgun ve sağlıklı gösterir.
 
DOLGUN SAÇLAR İÇİN
 
• Saçlarınız omuz hizasında veya daha uzunsa, özenle kesilmiş katlar saçlarınıza dolgunluk ve boyut kazandırır. Ancak, çok fazla kat yapılırsa şekil bozulur ve saç ince ve mat görünür.
 
• Saçınızın şekli başınızın boyutlarıyla uyumlu olsun. Kulak arkanıza ulaşabilen kesimleri tercih edin. Bu saçınızı doğal olarak daha çok gösterir.
 
• Eğer uzun görünmesini istiyorsanız, katlı kesimleri tercih edin. İyi saçlarda kısa kesim, biçim kaybetmeye başladığında kötü görünür.
 
KAÇINILMASI GEREKENLER
 
• Hafif ve kaliteli jöleleri tercih edin, ağır jöleler saçınızı sönük gösterir.
 
• Saçınızın her iki tarafını da 30 cm uzaklıktan spreylemiyorsanız parlatıcı ve silikon spreylerden kaçının.
 
SON BİRKAÇ İPUCU
 
• Kısa saçlar koyu renklerde daha kalın telli görünür, açık sarı ise daha ince gözükür. Eğer saçınız ince ve açık sarı ise, saçın yüzeyine sürülen parlatıcılar kullanarak parlaklık ve boyut kazandırabilirsiniz.
 
• Kısa saçlarda daha az ısı kullanmanız ve bu yüzden saç kurutma makinenizin maksimum gücünü kullanmamanız gerektiğini duymuşsunuzdur. İşin aslı, saçlara uzun zaman ısı uygulamanızdır. Bu yüzden saçınızı yüksek ısıda ama kısa sürede kurutun. Düşük ısıda uzun süre saç kurutmayın.
Etiketler:ince telli saclar, sac telinizde, narin telli saclar, sac dokulmesi ,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10502
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.194.190)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat