saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Saç Uzatma Yöntemleri

SAÇ UZATMA2-2-2014
Ana Sayfa » SAÇ UZATMA » Saç Uzatma Yöntemleri
Saç Uzatma Yöntemleri

Saç Uzatma Yöntemleri


SAÇINIZI DOĞAL YOLLARLA UZATABİLİRİSİNİZ

Saçlarınızın daha hızlı uzamasını istiyorsanız öncelikle saç tipine uygun şampuanları tercih edin.Şampuanınızda mutlaka nemlendirici özelliği ve avokado yağı bulunmalı.Bu  özellikteki bir şampuanla bir kaç yıkama sonra daha dolgun saçlar elde edeceksiniz bu da saçın gelişimini sağlayacaktır.

Saçınızı yıkarken sadece uçlara değil saç diplerine de dokunun,hafifçe saç diplerine masaj yaparak şampuanı uygulamak saçınızı yumuşatacak ve şımarmasını sağlayarak uzamasını hızlandıracaktır.Bu işlemi yapmak için 3 dk. yeterli olacaktır.

Saç ıslakken kesinlikle ucu yuvarlak fırçaları tercih etmelisiniz bu da saçın kopmasını ve dökülmesini engelleyecektir.

Tarz yaratmak için elektirikli altelere ihtiyacınız yok. Günlük olarak saça şekil vermek isterken saçın yıpranmasına neden olmamak için mümkün olduğu kadar bu aletlerden uzak durun.Eger dalgalı bir saç istiyorsanız maşa yerine saçınızı nemliyken örün açtığınızda daha doğal ve sağlıklı dalgalara sahip olacaksınız.Aksi takdirde saçınız yıpranarak dökülen bir hal alır.Aynı zamanda düz bir saç istiyorsanız,düzleştirici krem kullanıp tarayarak bu tip saça sahip olursunuz.

Haftada bir gün mutlaka saçınıza dinlenme zamanı verin ve saç kendi halinde en doğal şeklinde kalsın,bu saçın ve saç diplerinin hava almasını sağlayarak daha sağlıklı saçlara sahip olmanıza neden olacaktır.

Etiketler:sac uzatma, sac uzatmak, sac uzamasi, uzun saclar,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10174
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.187.81)
Yorumlar - {2 yorum yapıldı}
ESILA GÜL- 18.10.2015 21:59:36
çok güzel bir site ama hangi yağlar saç uzatır
1416
1571
sedef alkan- 18.4.2015 00:30:02
inşallah işe yarar
1438
1246
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat