saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Saç Kremlerinin Saçınıza Etkisi

SAÇ BAKIMI2-2-2014
Ana Sayfa » SAÇ BAKIMI » Saç Kremlerinin Saçınıza Etkisi
Saç Kremlerinin Saçınıza Etkisi

Saç Kremlerinin Saçınıza Etkisi


Saç Kremlerinin Saçınıza Etkisi

Saçı şekillendirmek için uygulanan işlemler saçı zamanla yıpratarak saçın kurumasına ve yıpranmasına neden olur.Yıpranmayı önlemek için öncelikle saç tipinize göre işlemler yapmalısınız.

Yıpranan saçları eski haline kavuşturmak için öncelikle saçınızı en çok iki kez şampuanla yıkamalısınız.Saç kremini uygularken sadece uç kısımlara sürüp durulamanız saçın erken yağlanmasını önler.Saçı kremden arındırdıktan sonra soğuk suyla çok kısa bir masaj yöntemi saçınızı rahatlatacaktır.Kurutma işlemi sırasında makineyi mümkün olduğu kadar saçtan uzak tutunuz.

Saçınızın canlı görünmesi için belirlediğiniz saç tipine uygun bakım maskesini haftada bir kez kesinlikle uygulayın .Şampuanınıza  2 kaşık bal ekleyerek doğal bir destekle saçın beslenmesini sağlayabilirsiniz.aynı zamanda beslenmenize de dikkat ederek saçlarınızı destekleyebilirisiniz. Vitamin ve proteinli besinler tüketerek saçın canlı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Düzleştiriciler ve saça çok fazla ısı veren şekillendiricilerden mümkün olduğu kadar uzak durunuz.

Yaz aylarında uzun süreli güneşlenme saçı kurutur ve yıpranmasına neden olur.

Etiketler:ince telli saclar, sac telinizde, narin telli saclar, sac dokulmesi ,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3839
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.194.190)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat