saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Yanmış Saçlar İçin Saç Bakım Maskesi

SAÇ MASKESİ2-2-2014
Ana Sayfa » SAÇ MASKESİ » Yanmış Saçlar İçin Saç Bakım Maskesi
Yanmış Saçlar İçin Saç Bakım Maskesi

Yanmış Saçlar İçin Saç Bakım Maskesi


Yanmış Saçlar İçin Saç Bakım Maskesi

Boyama esnasında veya boyama sonrasında kullanılan saç rengini açmaya yarayan kimyasal maddeler nedeniyle saçlarınız yanabilir.Günümüzde birçok kadın saç yanmasından ve yanan saçların kötü görüntüsünden şikayetçidir.Yanık saçlar için yapılacak olan saç bakım maskesinin işe yarayıp yaramayacağı bilinmesi gerekmektedir.Çünkü bazı saçlar yandıktan sonra kurtulabilmesi imkansızdır.Eğer saçlarınızı tuttuğunuzda saçlarınız tutam tutam dökülüyorsa; yapılacak pek bir şey bulunmamaktadır.Böyle bir durumda en kısa zamanda saçlarınızı kestirin ve güzel bir saç bakım yaptırınız.Ancak saçlarınızda derinleme bir yanık söz konusu değilse;yani saçlarınız elinize tutam tutam gelmiyorsa yanmış olan saçlarınızı vereceğimiz bu doğal saç bakım maskesiyle eski sağlığına kavuşturabilirsiniz.

Yanık Saçlar İçin Saç Bakım Maskesi;

- 3 yemek kaşığı zeytinyağı

-3 adet bıldırcın yumurtası

-1 yemek kaşığı çörekotu yağı

-1 tatlı kaşığı susam yağı

-2 yemek kaşığı yoğurt

-1 tatlı kaşığı hint yağı

Hazırlanışı: Listedeki bütüm malzemeler bir kapta karıştırılır ve yanmış olan bölgelere,saçların diplerine eşit miktarda yavaşça masaj yapılarak sürülür.Yanık saçlar için hazırlanan bu karışımı saçınızda 25 dakika beklettikten sonra bol suyla durulayın.Yanmış saçlar için hazırlanan saç bakım maskesini ilk 1 ay haftada iki kez;1 aydan sonra haftada 1 kez uygulanması tavsiye edilir.

Etiketler:sac onarimi, saclar, sac ornekleri,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9585
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.194.190)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat