saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Saçlarınıza İyi Bakıyor musunuz?

SAÇ BAKIMI1-3-2014
Ana Sayfa » SAÇ BAKIMI » Saçlarınıza İyi Bakıyor musunuz?
Saçlarınıza İyi Bakıyor musunuz?

bizler Bayanlar için saçlarımızın hoş ve bakımlı gözükmesi, tonunun ve numunesinin bizleri tamı tamına yansıtması öyle ehemmiyetlidir ki tarz denilince saçlarımızı es geçmemiz muhtemel değildir!


Saçlarımızın renk tonunu değişmek yahut Daha evvel hiçbir zaman denmediğimiz 1 kesime Gözüpeklik etmek çoğunlukla bilinçaltımızda her daim yeni başlangıçlarla özdeşleşir. Yeni 1 aşk, yeni 1 mesele, yeni 1 şehir… için yeni 1 saç örneği gereklidir.

Pekâlâ saçlarınıza lüzum olan özeni ispatlıyor musunuz?

 
gerçekte Her yeni dönem saçlarımızın bizden dilediği farklı nesneler vardır. Mevsim geçişlerinde yıpranma ve dökülmeye karşı saçlarımızı himaye etmek gerekirken, kışın soğuklarında ve yazın güneşinde saçlarımızın nem balansını güzel ayarlamamız lazımdır.
 
serin aşan kış günlerine has 1 hanede hazırlayacağınız zeytinyağ esanslı maske ile saçlarınıza gereksinimi olan nemi sağlamak için haydi harekete geçin 
 
Maske için lüzumluluğunuz olanlar streç film, temiz zeytinyağı ile ve fırça! Şayet boya fırçasıyla süremezseniz bu süreç için ellerinizi de yararlanabilirsiniz. 

 Nemli saçlarınızı ayrıntılarıyla tarayıp kan dolaşımınızı hızlandırdıktan sonra zeytinyağını saç diplerinize ve uçlara sürün. Streç film ile saçlarınızı sarın, aşağı yukarı kırkbeş dakka sonra saçlarınızı yıkayın.
 
Saçlarınızın yıprandığını ve son dönemlerde normalden daha fazla döküldüğünü göz önünde bulunduruyorsanız zeytinyağı ile maskesinden evvel 1 havanda dövdüğünüz üç diş sarımsağı yalnızca saç zeminlerine sürün. Sarımsağın hakim kokusunu dikkate elde edip, maskeyi hafta sonu meydana getirmeyi hatırda tutun!
 
Saçlarını ne şakilde 1 tona boyatacağına sonuç atfetmekte zorlanıyorsanız sizlere Ufak 1 tüyo: ikibinondört bahar yaz mevsiminin en Kuvvetli trendlerinden içtenliği saç stilinde ve ton (renk) tercihinde de faydalanın. tabii kahveler ve sarıları denemeye ne dersiniz?<br />
 
Pastel ve pudra renklerinde öncelik vereceğiniz giysiler yeni saçlarınıza fazla yakışacaktır, bizden izah etmesi 
Etiketler:sac bakimi, sac uzatma, sac bakim,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10573
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.194.190)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat