saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Saç Uzatma Yöntemleri

SAÇ UZATMA3-3-2014
Ana Sayfa » SAÇ UZATMA » Saç Uzatma Yöntemleri
Saç Uzatma Yöntemleri

Hızlı bir şekilde saç uzatmak istiyorsanız ilacınız keratin diyerek metnin devamını getirelim.


Yaz intikal ediyor. “Deniz, havuz ve güneş kendisini göstermeye başladığında, merak ediyorum saçlarınızın ne şakilde olmasını ararsınız?” sualine bütün 10 Bayanın altısı “Uzun saçlı olmak dilerim.” Diyor, Lakin üç ayda kırkbeş cm uzatmak muhtemel olamadığından bunlardan yalnızca onda 1'i saçlarını talep ettiği boya dek uzatabiliyor. Ötekileri, bu bahtlı kızlara itina ederek bakıyor. Daha doğrusunu söylemek gerekirse bakıyordu; zira bütün bu eksiklik hissi bundan böyle tarih Olur. Ne şekilde mi? elbette saç uzatma tekniklerinin büyümesi ve hiç giyilmemiş sıhhatli saçlara elde etmenin, evvelinden daha uygun fiyata elde ediliyor bulunması en ehemmiyetli etken…

Günümüzde saç yöntemi her geçen zaman azıcık daha gelişiyor. Daha 8 yıl evvel birinci yayınlanan çıt çıt postişler beni ne denli heyecanlandırdıysa, Son zamanlarda de keratin memba kanımca görkemli neticeler kazandırıyor. her yerde bulunduğu gibi, keratin memba uygulamalarında da 5-6 kal itede uygulama ve netice çeşitlilikleri açığa çıkmış vaziyette. 1 de son yarıyılda poliüretanlı memba düzeneği görüşülecek konular arasında durumunu kazandı Amma fikrimce, bu düzeneğin azıcık daha geliştirilmesi lüzumlaşıyor.

bütün bu şıklara rağmen; saçlarını uzatamayan ve opsiyon saç mamulleri faydalanmayı seçim edenlerin pek çoğu başarısızlığa uğrayabiliyor.

Etiketler:
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10070
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.187.81)
Yorumlar - {1 yorum yapıldı}
nurcan pekgöz- 2.4.2014 18:50:30
benim saçlarım çok sık doğal bir şekilde inceltmek için ne yapabilirim...
4437
3466
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat