saç bakım
Facebook
Twitter
Google Plus

Bitkisel Saç Bakımı için Şifalı Bitkiler

SAÇ BAKIMI04.09.2013
Ana Sayfa » SAÇ BAKIMI » Bitkisel Saç Bakımı için Şifalı Bitkiler
Bitkisel Saç Bakımı için Şifalı Bitkiler

Şimdiye kadar pek çoğumuz şifalı bitkilerin iyileştirici etkileri ile bir ilişki kurmayı sağlamışlardır - bağışıklık sistemini kurmak için ekinaka, stresle baş etmek için ginseng, hafıza için ginko biloba, prostat sağlığı için bodur palmiye, bulantı için zencefil - liste uzar gider.


 

şifa kaynağı Bitkiler

şu zamana dek çok çoğumuz şifa kaynağı bitkilerin tedavi edici tesirleri ile 1 münasebet kurmayı sağlamışlardır - bağışıklık sistemini oluşturmak için ekinaka, stresle kafa etmek için ginseng, bellek için ginko biloba, prostat sıhhati için bodur palmiye, bulantı için zencefil - liste uzar gider.
şifa kaynağı otlar kozmetik eserler içerisinde de en yaygın bileşenlerdir - renklendirme için kına, yatıştırma için karakafes, kuvvetlendirme için atkuyruğu kayganlık için papatya ve daha bir çok. önceki bilimler ve folklorik usuller şifa kaynağı bitkilerin kullanımlarını araştırmanın başlangıç yeri olmuştur ve elbette ki dönemimiz ilmi toplumu şifa kaynağı otlar hakkındaki her şeyi miktar olaraktan belirlemeye işlemektedir (çalışmaktadır). bundan böyle onlar opsiyon iyileştirme değiller - onlar güzel ilaçlardır!
alttaki şifa kaynağı bitkilerin saç ve saçlı Cilt için tesirli oldukları ispatlanmıştır. Bu elbette ki kısa 1 listedir; daha çokca pek çoğu vardır.
Ada Çayı (Salvia Officinalis)
Bu güzel esanslı şifa kaynağı bitki bakteri öldürücü, antiseptik, büzücü ve temizleyicidir. Biberiye gibi saç için olağan yüzeyi 1 şekillendiricidir.

Altıncık (Calendula Oficinalis)


Nergis, öküzgözü denerek de bilinmekte olan bu tedavi edici bitki uyarıcı, iltihap çözücü ve kaydırıcı niteliklere ehildir. Hassas ciltler için güzeldir, deri dokusunun iyileşmesini de temin eder. Saç ve saçlı Ten üstünde yumuşatıcı ve yatıştırıcı efektlere de sahip olan 1 kaydırıcıdır. Atkuyruğu (EQUISETUM ARVENSE)
Bu şifa kaynağı bitki saç için mükemmeldir. Kabalak gibi Kendisine da uzun meblağlarda bulundurduğu amino asitler, fitosteroller ve silisyum nedeni ile ehemmiyet sağlanır ve saçı kuvvetlendirdiği, şekillendirdiği ve esneklik kazandırdığı ve deri ve saçın yağ üretimini normalleştirdiği söylenir.
Biberiye (Rosmarinus Officinalis)
Temizleyici, virüs öldürücü, antiseptik, büzücü ve uyarıcı olan nane ailesinin bu üyesi saç için olağan yüzeyi 1 şekillendiricidir. Saçı koyulaştırmak için boyalar içerisinde daha uzun miktarlar da istifade edilebilir.

Etiketler:sac, sacbakimi, sac bakimi, bitkisel sac,
YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6613
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.93.75.30)
Yorumlar - {1 yorum yapıldı}
Ayla Gündüz- 12.01.2014 15:11:19
Nilgüncüm, ben HC bakım kompleksiyle yanmış ve hiç uzamayan saçlarıma çare buldum. İnanılmaz memnun kaldım. Gelmiş geçmiş en iyi saç bakım ürünü bence... Güle güle kullan sende, sevgiler...
2105
1827
YAZARLARIMIZ
ANKET
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
SOSYAL MEDYA
Sayfayı kapat