saç bakım
cinsel hastalik nedir İle İlgili Aramalar - Saç Bakımı ve Saç Bakım Ürünleri

cinsel hastalik nedir İle İlgili Haberler

Cinsel Hastalıklar ve Belirtileri Nelerdir
Son yıllarda artan çarpık ilişkiler, kıtalar arası göçler gibi nedenlerle farklı coğrafyalardan bir araya gelen insanların ilişki kurmaları sonucunda birçok cinsel hastalığın ortaya çıkmasına ve hızla yayılmasına neden olmaktadır...
Vajinal Akıntı Nedir? Normal Vajinal Akıntı Nasıl Olmalıdır?
Vajinanın sürekli nemli kalmasının nedeni, vajina duvarında ve rahim ağzında bulunan dokulardan devamlı salgılanan sıvılardır. Vajinanın sürekli nemli olması sağlıklı olduğunun göstergesidir. Sağlıklı bayanlarda vajina sürekli ıslak ve nemlidir...
Vajinismus Hastalarına Uygulanan Yanlış Tedavi Yöntemleri
Son yıllarda cinsel sorunlar ve vajinismus toplumumuzda sık sık konuşulmaya ve ele alınmaya başlamıştır. Vajinismus, çiftler arasında ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olan ve en kısa zamanda tedavi edilmesi gereken psikolojik bir rahatsızlıktır. ..
Vajinismus Teşhisi
Vajinismus uzman bir jinekolog tarafından yapılan birkaç dakikalık muayene sonrası teşhis edilebilir. Cinsel ilişki sırasında acı, kasılma yada korku hisseden kadınların en kısa zamanda uzman bir jinekologa gitmeleri tavsiye edilir. ..
Yaşa Göre Cinsellik
Cinsellik, ergenlik çağında başlayıp, ölene kadar devam eden ve her yaşta karşı konulmaz bir dürtü halini alan fizyolojik bir ihtiyaçtır. Peki cinsellik yaşlara göre nasıl değişimler gösterir…..
MEME BAŞI AKINTILARI
Kadınları da en sık görülen hastalıklarının başında gelen meme akıntıları, genellikle iyi huylu olmalarına rağmen, akıntının rengi, şekli ve sürekliliği tedavinin şeklini ve süresini belirleyen en önemli faktördür. ..
Bel soğukluğu (Gonore) ve tedavisi
En sık görülen cinsel hastalıkların başında gelen bel soğukluğu, cinsel yolla bulaşan ve idrar yollarında tahribata neden olan enfeksiyondur. ..
Vajinal akıntının kokusu ve rengi hastalık habercisi olabilir!
Vücudun fizyolojik tepkimesi olan adet kanamaları haricinde meydana gelen kanamalar yada farklı renklerdeki akıntılar genellikle bir takım hastalıkların habercisidir. Zamanında müdahale edilip gerekli tedavi uygulanmadığı takdirde ciddi sağlık sorunlarının ortaya çıkmasında hatta kısırlığa dahi neden olabilmektedir. ..
Mutlu bir cinsel yaşam için ev ödevi
İnsan hayatında yemek yemek, su içmek gibi doğal bir ihtiyaç olan cinsel yaşam, eşlerin birbirlerine tutum ve davranışları yada bir takım dış etkenlere bağlı olarak kabusa dönüşebilir. Mutlu ve düzenli bir cinsel yaşam için yapılması gerekenler…..
Adet Düzensizliği
Vücudun olağan tepkimesi sonucunda meydana gelen adet kanamaları, fizyolojik yada psikolojik nedenlere bağlı olarak düzensizleşebilir. Adet düzeninin olağan seyrinde devam etmesi, sorunun doğru tesbit edilmesi ile doğru orantılıdır. ..
Vajinismus nedir ve neden olur?
Kadın hastalıklarının en sık rastlanan sebeplerinden birisi olan vajinismus neden olur, vajinusmusa neden olan faktörler nelerdir, kadın cinsel ilişki sırasında neden korku yaşar tüm bu soruların cevaplarını bu makalemizde bulabileceksiniz. İstemsiz meydana gelen kasılmaların ortaya çıkma sebepleri arasında en çok psikolojik sorunlar yer almaktadır...
Hamilelikte Güzel Kalma İpuçları
Hamilelik esnasında kadın vücudunun her zamankinden daha fazla bakım istediğini belirten uzmanlar, bu dönemde daha güzel kalmak için dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi verdi...
Aldatmak, aslında insanın kendisini aldatması değil midir?
Kesinlikle evet. Bir defa insanın kendisine olan saygısının, güveninin, dürüstlüğünün sarsılmasıdır. Kişinin güçsüzlüğünün, kolaycılılığının, kararsızlığının ve bir tür bencilliğinin kanıtıdır. Bunları çağrıştıran bir davranış biçimidir. ..
Seksi videosu nefesleri kesti.
Survivorda elenen Emel Miss Turkey’de finale kalmış ancak dereceye girememişti...
Erkeğinizi yatakta nasıl mutlu edersiniz?
Erkekleri mutlu etmek düşündüğünüz kadar zor değildir hele söz konusu olan seks olunca. Yapmanız gerekenler basit görünse de erkeğiniz için oldukça önemlidir......
 
 
YAZARLARIMIZTümü
ANKET ANKETTümü
Bir erkekte ilk önce neye bakarsınız?
 
KATEGORİLER MULTİMEDYADİĞER KURUMSALSOSYAL MEDYA
 

Saç Bakım
Saçbakım internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir.
İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.