E-GAZETE
Büyük Üçgen Yüz Tipine Göre Saç Modelleri - Saç Bakımı ve Saç Bakım Ürünleri
Büyük Üçgen Yüz Tipine Göre Saç Modelleri
Saç modelimizi belirlemeden önce yapılacak şeyin Yüz Tipini belirlemek oldundan bahsetmiştik. Mutlaka Yüz Tipimizin Büyük bir üçgeni anımsatan yüz tipine uygun olduğuna karar vermiş olmalıyız ki bu yazıya kadar geldik.
Şimdi Büyük üçgen yüz şeklinin analizini yapalım ve Büyük üçgen yüz şekline uygun Saç Modelleri konusunda bilgi paylaşalım.Büyük Üçgen yüz şekilleri , saç modelleri açısından bakıldığında negatif yüz şekilleridir. Büyük üçgen yüz şekli kişileri yorgun ve zayıflamış gibi göstermenin yanısıra yüzün sahibine de  aynı hissi verir. Ancak bu kişiye göre değişir tabiki.
 
Büyük üçgen yüz şekline sahipseniz ve burdaysanız mutlaka ki Saç Modeliniz ve yüz tipinizle ilgili mutlu olmadığınız bir takım sorunlar yaşıyorsunuz demektir.  Uygun bir Saç Kesimi Modeli, güzel bir Saç Rengi ve farklı bir Fön ile Saç Modelinizi daha hoş ve alımlı bir hale getirmek çokta zor değil.
 
Saç Kesiminizi yaptırırken Kuaförünüzün de fikrini almak suretiyle mümkün olduğu kadar Saçlarınızın ense kısmından azaltmak ve şakak larınızdan aşağıya, çene kısmına inen kıvrımlarla yüzünüzde bir fark hissedebilirsiniz. Bu Saç Kesim Modellerine en çok uyan Saç modelleri Bop saç modelleridir. Bunun yanısıra Katlı Kesim Saç modelleride Büyük Üçgen Yüz Tipine uygun Saç Modelleridir.
YORUM YAPIN
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle GAZETEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.172.234.236)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...